Dobrodošlica za nove učenike

Nedjelja uoči prvog dana škole je dan kada je u našem Domu veliki šušur.  Uzvici pozdrava i zagrljaji najbolje govore o tome kako su se “stari učenici”  zaželjeli svojih domskih prijatelja.
U pratnji roditelja obave se sve formalnosti vezane za upis u dom, popriča se malo o proteklom ljetu, školskim uspjesima i novim događajima.
Posebnu dobrošlicu i uspješnu novu školsku godinu smo zaželjeli i novim učenicima našeg Doma. 
Tradicionalno, naš ravnatelj – Mladen Kamenjarin, dipl.ing. tom prigodom održi pozdravnu riječ i pruži roditeljima i novim učenicima sve bitne informacije koje se tiču posebnosti domskog načina života. Na taj način se stekne slika o tome kako naš dom funkcionira, koja su domska pravila i što sve pružamo našim učenicima.
Puno toga se na tom prvom sastanku sazna – od nadzora, odgojnog rada i svih ostalih uloga naših vrijednih djelatnika koji su u službi zdravog i sigurnog boravka učenika, do pregršta izbora slobodnih aktivnosti i projekata u kojima naši učenici mogu sudjelovati te na taj način razvijati svoje talente i interese. 

Dragi naši učenici, želimo vam uspješno školovanje  ugodan boravak u našem domu.
Samo poštujte kućni red i problema nema!