Odgojne skupine

Prilikom dolaska u Dom učenici se raspoređuju u odgojne skupine. Učenici pojedine skupine u pravilu se smještaju u sobe prema razredu, vrsti škole i kraju iz kojeg dolaze. U našem Domu odgojno-obrazovni rad je organiziran u 11 odgojnih skupina (7 skupina učenici i 4 skupine učenice). Učenici svih odgojnih skupina su pod cjelodnevnim stručno-pedagoškim nadzorom odgajatelja i suradnika u odgoju.
Primarnu ulogu za sve potrebe učenika u Domu preuzima odgajatelj pojedine skupine. U našem Domu rad odgojnih skupina je organiziran na sljedeći način:

1. odgojna skupina: odgajateljica Branka Todorić
2. odgojna skupina: odgajatelj Goran Samardžić
3. odgojna skupina: odgajatelj Tea Ora
4. odgojna skupina: odgajatelj Ivan Smoljić
5. odgojna skupina: odgajatelj Senad Čaplja
6. odgojna skupina: odgajateljica Jelena Voroncov Eterović
7. odgojna skupina: odgajatelj Boris Bolanča
8. a odgojna skupina: odgajateljica Željana Puizina
8. b odgojna skupina: odgajateljica  Marijana Božinović
9. a odgojna skupina: odgajateljica Silvija Katavić
9. b odgojna skupina: odgajateljica Deni Tudor

Broj skupine određuje kat na kojem je odgojna skupina smještena. Učenici su smješteni na 7 katova, dok su dva kata posebno opremljena za učenice. Učenici odgojne skupine svog odgajatelja obavještavaju o svemu vezanom za obveze u školi, školski uspjeh, izostanke, slobodne aktivnosti, te općenito za život i svoje potrebe u Domu.